Prezentace českých potravinářských firem na veletrhu FoodTech 2023 v Ho Či Minově městě

Prezentace českých potravinářských firem na veletrhu FoodTech 2023 v Ho Či Minově městě proběhne ve dnech od 6. do 8. prosince 2023.

Datum konání
06.12.2023 - 08.12.2023
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Vietnam Vietnam
Místo konání
Ho Či Minovo město
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Cíl:

Cílem projektu je podpořit české firmy při pronikání na vietnamský trh v oblasti dodávek zemědělských a potravinářských výrobků a technologií.

Dosavadní vývoz z ČR do Vietnamu v sektoru zemědělství a potravinářství stále ještě zaostává za možnostmi českých exportérů a za potenciálem místního trhu. Vietnam ročně doveze zemědělské a potravinářské výrobky v hodnotě zhruba 20 mld. USD a tržní potenciál čítající dnes již 99 mil. obyvatel se každým rokem dále zvyšuje. České zemědělské a potravinářské firmy disponují řadou konkurenceschopných výrobků, které je možné umístit na vietnamském trhu, avšak chybí jim účinná propagace.

V rámci zemědělství a potravinářství je Vietnam FoodTech jednou z mála akcí, která se bude ve Vietnamu v roce 2023 konat a je tedy mimořádnou příležitostí pro české firmy prezentovat své profily a produkty, což přispěje k jejich snazšímu pronikání na vietnamský trh.

Pro více informací kontaktujte ekonomickou diplomatku ZÚ Hanoj, Nikolu Sichlerovou: nikola_sichlerova@mzv.cz.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Nikola Sichlerová / nikola_sichlerova@mzv.cz

Doporučujeme