Přezkoumání dokumentů předkládaných pod dokumentárními akreditivy

Místo konání:
Grandior hotel Prague, Na Poříčí 42, Praha 1 Česká republika
Země určení:
Česká republika Česká republika
Typ akce:
Seminář
Datum konání:
10. 05. 2021

Dne 10. května 2021 od 09:00 do 16:00 proběhne online seminář na téma Přezkoumání dokumentů předkládaných pod dokumentárními akreditivy podle pravidel ICC pro dokumentární akreditivy: UCP 600 a ISBP 745, příklady, Názory bankovní komise, Docdex rozhodnutí.

Určení:

  • Tento seminář je určen především pro specialisty na dokumentární akreditivy – pracovníky z oblasti trade finance, zejména pak pracovníky back office, dále i pro klientské pracovníky, kteří nabízejí bankovní služby klientům a pomáhají jim je správně využít. Seminář bude vhodný nepochybně i pro další zájemce, např. ostatní pracovníky bank v oboru trade finance, např. začínající specialisty, vedoucí pracovníky, právníky, bankovní poradce, atd.
  • Další skupinou případných posluchačů, pro které je tento seminář určen, jsou zaměstnanci firem využívajících dokumentární akreditivy ve své praxi, tj. vedoucí pracovníky v oblasti obchodu a financí, prodejce, specialisty připravující a realizující kontrakty, spolupracující s bankami. Zde se předpokládá větší praktická zkušenost a znalost problematiky dokumentárních akreditivů.

Seminář bude zaměřen na nabytí praktických znalostí, tj. je postaven na příkladech a diskusi.

Přednášející:

Bc. Pavel Andrle, LL.M., tajemník bankovní komise a komise pro obchodní právo a praxi při ICC ČR, poradce a lektor v oblasti Trade Finance

Informace:Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Renata Filípková

+420 727 913 390Pravidelné novinky e-mailem