Přichází nový trh. Jak se na něm zorientovat a prodávat co nejvíc?

Dne 29. dubna 2020 od 18:00 proběhne webový seminář, který má za cíl vypomoci podnikatelům udržet se na koronavirovou krizí zasaženém trhu. 

Datum konání
29.04.2020
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Určení:

Seminář je určený pro majitele malých, středních a velkých firem a podniků, začínající podnikatele, start-upy, marketingové pracovníky i HR manažery.

Cíl:

Program si klade za cíl vlít novou krev do žil podnikatelům, kteří se snaží najít své místo na současném rychle se měnícím trhu, a pomoci jim najít vhodnou cestu do online světa.

Přednášející:

  • Webinářem provede vizionář a spolumajitel a obchodní ředitel Agentury OnlineSales.cz František Školník.
  • Připojí se k němu Martin Hošek, který točí internetový pořad Franchising SOS a přednáší na konferencích zaměřených na osobní a podnikatelský růst.
  • Z týmu agentury OnlineSales.cz se mezi speakery dále objeví marketérka Katka Puldová, která spolupracovala s firmami jako Nestlé, Adidas či Unilever, a doplní ho zkušená manažerka Eva Hanzelková, specialistka na strategický marketing a zlepšení ukazatelů prodejů.
  • Na závěr promluví podnikatel, obchodní mentor a majitel vlastního školícího centra Jan Laibl, jenž se pokusí účastníky navést ke správnému přemýšlení o jejich produktu ve vztahu k měnící se situaci na trhu.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ info@onlinesales.cz / +420 226 254 371

Doporučujeme