Přichází nový trh. Jak se na něm zorientovat a prodávat co nejvíc?

Místo konání:
online Česká republika
Země určení:
Česká republika Česká republika
Typ akce:
Seminář
Datum konání:
29. 04. 2020

Dne 29. dubna 2020 od 18:00 proběhne webový seminář, který má za cíl vypomoci podnikatelům udržet se na koronavirovou krizí zasaženém trhu. 

Určení:

Seminář je určený pro majitele malých, středních a velkých firem a podniků, začínající podnikatele, start-upy, marketingové pracovníky i HR manažery.

Cíl:

Program si klade za cíl vlít novou krev do žil podnikatelům, kteří se snaží najít své místo na současném rychle se měnícím trhu, a pomoci jim najít vhodnou cestu do online světa.

Přednášející:

  • Webinářem provede vizionář a spolumajitel a obchodní ředitel Agentury OnlineSales.cz František Školník.
  • Připojí se k němu Martin Hošek, který točí internetový pořad Franchising SOS a přednáší na konferencích zaměřených na osobní a podnikatelský růst.
  • Z týmu agentury OnlineSales.cz se mezi speakery dále objeví marketérka Katka Puldová, která spolupracovala s firmami jako Nestlé, Adidas či Unilever, a doplní ho zkušená manažerka Eva Hanzelková, specialistka na strategický marketing a zlepšení ukazatelů prodejů.
  • Na závěr promluví podnikatel, obchodní mentor a majitel vlastního školícího centra Jan Laibl, jenž se pokusí účastníky navést ke správnému přemýšlení o jejich produktu ve vztahu k měnící se situaci na trhu.

Informace:Kontaktní informace

+420 226 254 371Pravidelné novinky e-mailem