Private Family Wealth

Wealth Magazín pořádá 4. ročník mezinárodní konference Private Family Wealth zaměřené na správu a plánování bohatství. Konference se bude konat 6. října 2022 v Praze v hotelu Grandior Prague.

Datum konání
06.10.2022
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Grandior hotel Prague, Na Poříčí 42, Praha 1
Další akce v kategoriích

V posledních letech jsme v České republice nejen svědky, ale i součástí ekonomické transformace, která má pozitivní vliv na růst bohatství českých rezidentů. Se zvyšující se hodnotou majetku ale přichází pro jednotlivce, rodiny i firmy řada nových výzev. Úspěšnost jejich řešení bude rozhodovat o zachování životního standardu, majetku i jejich další budoucnosti. Cílem této konference je ve vybraném publiku z řad jednotlivců, rodin a expertů napříč všemi obory, které spojuje téma správy a plánování bohatství, hledat způsoby efektivních řešení, inspirovat se a učit od nejzajímavějších českých a zahraničních osobností.

Přednášející:

Hlavním řečníkem konference je Pierre S. duPont s manželkou. Pierre je členem 5. generace jedné z nejvýznamnějších amerických rodin duPont. Mezi dalšími potvrzenými řečníky jsou např. Stephanos Gemrenis-Hildprandt, potomek českého šlechtického rodu a správce rodového majetku, Dagmar Goldmannová, výkonná ředitelka nadace Via Clarita nebo Ing. Martin Jurek, P.h.D., jenž je nástupcem/CEO v rodinné firmě a zároveň ředitelem Centra pro rodinné firmy při VŠE.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Mgr. Eva Ulrichová / Wealth Magazín / ulrichova@wmag.cz / +420 733 522 255

Doporučujeme