Pro Wood 2024

16. veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů For Wood proběhne ve dnech od 15. do 17. února 2024 v Praze.

Datum konání
15.02.2024 - 17.02.2024
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
PVA Expo, Beranových 667, Praha 9
Další akce v kategoriích

16. ročník veletrhu specializujícího se na dřevěné stavby, konstrukce a materiály přivítá renomované firmy z oboru a bude podpořen širokou mediální kampaní, záštitami a odbornými partnery.

Veletrh For Wood je zaměřený na využití dřeva ve stavebnictví a reaguje na rostoucí poptávku veřejnosti po stavbách ze dřeva. Představí technologické inovace a moderní materiály umožňující navrhovat náročné konstrukce a konstrukční prvky dřevěných staveb. Veletrh dává velké možnosti investorům, kteří se chtějí osobně setkat se zastoupením jednotlivých firem, a dozvědět se tak obsáhlé a důležité informace o konkrétních produktech a technických novinkách. Osobní setkání je důležitým aspektem klíčových rozhodnutí.

Veletrh je vhodný pro firmy, které se věnují dřevěným stavbám, konstrukcím a materiálům, základům a opláštěním pro dřevostavby, strojům, nástrojům a nářadím pro výrobu a montáž dřevěných konstrukcí a výrobků. Pokud hledáte vhodné místo pro setkání s vašimi obchodními partnery, architekty a zákazníky, tak právě veletrh For Wood je pro to jedinečnou příležitostí.

Ve stejný termín se na letňanském výstavišti PVA Expo Praha konají také souběžné veletrhy For Pasiv (nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby), For Therm (krby, kamna a kotle) a Střechy – Solar – Řemeslo.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Zuzana Šponarová / Manažerka veletrhu / sponarova@abf.cz / +420 225 291 102

Doporučujeme