Proč a jak digitalizovat výrobu i v době COVID-19?

Dne 26. listopadu 2020 od 09:00 do 11:00 proběhne webinář na téma webináře Proč a jak digitalizovat výrobu i v době covid-19.

Datum konání
26.11.2020
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Obsah:

 • Úspěšné digitalizace výrobních firem v době Covid-19
  • Přednášející: Dr. Lubomír Sláma, Act-in CZ
  • 45 minut + 15 minut Q&A
  • Digitalizace výrobních společností se v době Covid-19 nezastavila a pokračuje i nadále. Kromě výrobních společností, které zahájily v minulých měsících projekty digitalizace, je mnoho společností využívajících Covidového mezičasu k intenzivní přípravě projektů na digitalizaci své výroby, aby je mohly zahájit v nejbližším období. Inspiraci čerpají od výrobních společností, které již realizovaly digitalizaci své výroby před obdobím Covid-19 a nyní v době pandemie vidí, jak se jim investice do digitalizace vyplatily. Přednáška bude zaměřena na příběhy těchto společností a na jejich konkrétní projekty implementace modulárních řešení z portfolia Act-in MES systému.
 • Zajištění přesného pořadí výroby pomocí MES modulu Just In Sequence
  • Přednášející: Mgr. Miroslav Patočka, UNIS
  • 45 minut + 15 minut Q&A
  • Požadavky různých průmyslových odvětví na systémy MES se mohou lišit, a navíc mohou mít i svá specifika na úrovni jednotlivých zákazníků nebo zakázek, přičemž jejich splnění může být základní podmínkou k získání dlouho očekávané výrobní zakázky. Rozšíření MES systému o modul Just-In-Sequence (JIS) představíme na konkrétním příkladu zajištění přesného pořadí výroby zpracovávaných dílů a jejich expedice k zákazníkovi, který patří mezi výrobce nejluxusnějších automobilů na světě. Seznámíme vás s jednou z možných implementací výroby dle principů Just-In-Sequence (JIS) včetně automaticky řízených registrací k operaci, několikanásobné kontroly kvality a pořadí dílů i řízení strojů v průběhu celého procesu výroby.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ing. Lenka Votavová / projektová manažerka / votavova@ic40.cz / +420 532 194 917

Doporučujeme