Profesia days a HR days 2022

Veletrhy Profesia days a HR days nabídnou možnost přímo oslovit zájemce o práci, získat informace o představách studentů o jejich pracovním uplatnění, pohovořit s kolegy z jiných společností i se špičkami v HR oboru u nás.

Datum konání
12.10.2022 - 13.10.2022
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
PVA Expo, Beranových 667, Praha 9
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Odborná sekce HR days se bude věnovat například novým úlohám personalistů, vývojovým trendům na trhu práce nebo změnám, které do oboru vnáší digitalizace a automatizace. Obě propojené události, které jsou největší HR akcí svého druhu v České republice, se budou konat již tradičně na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech.

Profesia days, určené pro veřejnost, nabídnou návštěvníkům možnost setkat se se zástupci desítek předních zaměstnavatelů, kteří budou na akci přítomní. Budou také moci načerpat informace o všem důležitém, co se v současné době na trhu práce děje a získat inspiraci pro svou vlastní praxi a další směřování.

Akce je velkou příležitostí pro nejmladší generaci vstupující na trh práce, která zde mohou navázat kontakt s potenciálními zaměstnavateli a zmapovat své možnosti na trhu práce. Absolventi a studenti tradičně tvoří třetinu návštěvníků. Z hlediska dosaženého vzdělání jsou nejpočetnější skupinou vysokoškoláci (46 %), středoškoláků je 39 %. Na Profesia days návštěvníky podle odpovědí z dotazníků láká především možnost načerpat informace o zaměstnavatelích či přímo získat práci. Velkou část ale přitahují zajímavé informace z přednášek a doprovodných akcí. Jde tedy především o lidi, kteří se aktivně zajímají o svůj kariérní rozvoj.

Spolu s veletrhem práce pro širokou veřejnost se bude konat rovněž odborná akce HR days. Nabídne přehled o aktuálních problémech současného trhu práce, způsobech jejich řešení v jiných firmách, a především možnost sdílet zkušenosti s kolegy.

Informace:

  • Vstup bude pro veřejnost opět zdarma, stačí se pouze registrovat.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Petr Jarkovský / ASPEN.PR s. r. o. / petr.jarkovsky@aspen.pr / +420 222 222 592

Doporučujeme