Program GAMA 2, PP2: Webinář ke 3. veřejné soutěži

Technologická agentura České republiky pořádá dne 9. června 2021 od 10:00 do 12:00 online seminář k 3. veřejné soutěži Programu na podporu aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje a inovací GAMA 2, podprogram 2.

Datum konání
09.06.2021
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Obsahem semináře budou informace ke koncepci a podmínkám 3. veřejné soutěže, která bude vyhlášená dne 2. 6. 2021. Účastníci získají informace, které jim pomohou při vyplnění návrhu projektu a jeho podání do veřejné soutěže. Případné dotazy k 3. VS Programu GAMA 2, PP2 směřujte prosím na Helpdesk. Nejčastější otázky z Helpdesku a otázky podané v registračním formuláři budou zodpovězeny na připravovaném semináři.

Informace:

  • Pro Vaši účast prosím vyplňte formulář nejpozději do pondělí 7. 6. do 12:00. Následně obdržíte potvrzovací e-mail s adresou, na které webinář proběhne. Pro realizaci webináře bude využita aplikace Zoom (bez nutnosti instalace).
  • Máte dotaz? Můžete ho položit předem prostřednictvím přihlašovacího formuláře při registraci. Vaše dotazy budou zodpovězeny na konci webináře. Pro realizaci webináře bude využita aplikace Zoom (bez nutnosti instalace).
  • Seminář bude nahráván a bude možné si ho pustit i zpětně.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ info@tacr.cz / +420 234 611 111

Doporučujeme