PROPEA Day

Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci s HK ČR a SP ČR organizuje workshop o možnostech využití nástroje ekonomické diplomacie PROPEA pro podporu obchodních a investičních aktivit firem na zahraničních trzích.

Datum konání
11.05.2021
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Workshop se uskuteční 11. května od 09:30 ve dvou blocích a zahrnuje možnost individuálních konzultací s ekonomickými diplomaty a specialisty PROPEA.

Projekty na podporu ekonomických aktivit v zahraničí PROPEA jsou unikátním nástrojem, protože umožňují českým firmám využít služeb zkušených místních expertů s podporou zastupitelských úřadů ČR. Nástroj PROPEA realizuje Ministerstvo zahraničních věcí ČR ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR a Svazem průmyslu a dopravy ČR.

V rámci workshopu se uskuteční dva webináře, po kterých bude následovat prostor pro individuální konzultace s ekonomickými diplomaty zastupitelských úřadů, které projekty PROPEA v letošním roce realizují. Účastníci workshopu se mohou registrovat na individuální konzultace také s hlavním ekonomem Ministerstva zahraničních věcí ČR Markem Pyszkem se zaměřením na informační zdroje a data ve světové ekonomice a zahraničním obchodu.

Účastníci:

Na webinářích vystoupí ředitel odboru ekonomické diplomacie Marek Svoboda, viceprezident Hospodářské komory ČR Radek Jakubský a viceprezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Radek Špicar. O zkušenostech s využitím projektu PROPEA promluví Marek Fiala, ředitel marketingu společnosti PBS Velká Bíteš.

Program:

  • 09:30 – 10:30 PROPEA v Asii a na Blízkém východě
    • 10:35 – 12:35 individuální konzultace s ekonomickými diplomaty v Mongolsku, Číně (v Šanghaji a Pekingu), Vietnamu, Indonésii, Japonsku, Myanmaru, Indii a Izraeli
  • 15:00 – 16:00 PROPEA v Evropě, Latinské Americe a Africe
    • 16:05 – 18:00 individuální konzultace s ekonomickými diplomaty ve Velké Británii, Maďarsku, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Albánii, Rusku, Maroku, Mexiku a Peru

Další informace a registrace na akci

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ akceoed@mzv.cz

Doporučujeme