Regionem za výzkumem v Kraji Vysočina – výzkumné pracoviště Centrum Telč

Agentura pro podnikání a inovace ve spolupráci s CzechInvestem, Centrum Telč a partnery zve všechny zájemce z řad podnikatelů na online konzultační den Regionem za výzkumem v Kraji Vysočina, který se koná ve čtvrtek 6. května 2021 od 10:00 do 11:30.

Datum konání
06.05.2021
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Česká republika Česká republika
Vysočina kraj Vysočina kraj
Místo konání
online
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Připojte se a poznejte Centrum Telč, unikátní vědecké pracoviště, které je součástí Ústavu teoretické a aplikované mechaniky AV ČR, v. v. i. Státní agentura CzechInvest Vás ve spolupráci s vědci z Telče zve na představení pracoviště, které má k dispozici i klimatický větrný tunel nebo laboratoř rentgenové tomografie.

Centrum nabízí spolupráci zejména stavebním a strojírenským společnostem, projekčním firmám, výrobcům stavebních hmot, diagnostických přístrojů nebo producentům software například při řešení otázek chování materiálů a konstrukcí při synergickém působení klimatických jevů, při zjišťování jejich životnosti či analýze degradačních procesů apod. Součástí semináře bude i prezentace dotací na podporu VaV z programů TA ČR a OP PIK/OP TAK od regionálních zastoupení těchto organizací.

Program:

  • 10:00 – 10:10 CzechInvest – úvodní slovo
  • 10:10 – 10:50 Centrum Telč – představení centra, jeho aktivit, možností spolupráce s firmami, příklady řešených projektů
  • 10:50 – 11:10 TA ČR – představení aktuálních plánovaných soutěží v roce 2021
  • 11:10 – 11:30 API – představení aktuálních možností podpory VaV z OP PIK/OP TAK

Informace:

  • Bezplatný seminář se uskuteční formou on-line přenosu, registrovaní účastníci dostanou link na přenos nejpozději do 3 dnů před konáním akce.
  • Registraci je možné učinit přes stránky CzechInvestu nejpozději do 3. května.
  • Dotazy bude možné podávat v průběhu semináře přes chat.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Petr Kukla / Regionální kancelář pro Kraj Vysočina / petr.kukla@czechinvest.org / +420 296 342 995

Doporučujeme