REM Spring 2021

Dne 18. března od 09:30 do 15:20 proběhne online tradiční konference z  oblasti stavebnictví a realit REM Spring 2021.

Datum konání
18.03.2021
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Obsah:

Co bude na programu?

Mimo jiné panel o změnách ve využívání kanceláří, zmapování situace na trhu nájemního bydlení. Nesporně zajímavé ale budou i další dva panely: jeden bude věnován logistice (resp. segmentu skladových a průmyslových nemovitostí), druhý zase technologickému pokroku ve sféře navrhování a projektování budov, konkrétně půjde o využití virtuální reality – i na dálku se budete moci s tímto nástrojem seznámit detailněji.

Účastníci:

  • Vedle tří ředitelů velkých developerských společností (L. Anderle, P. Michálek, P. Palička, tedy Sekyra, Skanska a Penta) se akce zúčastní také protagonista české logistiky M. Kratina z Accolade, dále architekt M. Šourek (MS architekti) a M. Petrovický z firmy Virtuplex (konference se koná v jejím showroomu virtuální reality).
  • Sféru bydlení bude na REM Spring zastupovat mj. R. Frkous z nedávno vzniklé Asociace nájemního bydlení. Spolu s nimi se mezi panelisty konference objeví řada dalších odborníků z oblasti poradenství, financí či práva, například L. Kostrounová z ČSOB , M. Skořepa z ČS, O. Zabloudil z Deloitte či T. Běhounek z AK attorneys-at-law.

Hlavní témata:

  • Kanceláře ve víru změn
  • Logistika na vzestupu
  • Virtuální a rozšířená realita v praxi
  • Nájemní bydlení – vycházející hvězda

Další informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Stavební fórum a. s. / produkce@msgroup.cz

Doporučujeme