Reshoper

Reshoper – jeden z nejvýznamnějších českých e-commerce veletrhů se po roční odmlce způsobené pandemií koronaviru opět vrací na letňanské výstaviště. Čtvrtý ročník celodenní akce Reshoper se uskuteční 13. dubna 2022.

Datum konání
13.04.2022
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
PVA Expo, Praha
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Veletrh se zaměří se na téma Jak uspět ve světě konkurence. O své know-how se podělí stovky českých i zahraničních firem podnikajících ve všech oblastech e-commerce.

Z výsledků průzkumu, který si v prosinci 2021 nechal Reshoper vypracovat, vyplývá, že dvě třetiny e-shopařů vnímají posilující konkurenci na trhu, se kterou se denně potýkají. Pro třetinu dotazovaných je největším oříškem cenová válka, buď s velkými hráči, nebo s těmi drobnými s nižšími náklady.

Právě na téma konkurence se zaměří letošní veletrh Reshoper. Přes čtyři tisíce odborníků, provozovatelů e-shopů, ale také zájemců, kteří zatím podnikání v e-commerce jen zvažují, se sejde na veletrhu Reshoper, kde budou navzájem sdílet své zkušenosti z oboru. Díky letošnímu tématu, které je zaměřené na konkurenceschopnost, se zástupci firem podělí o rady, tipy a zkušenosti, které za dobu svého působení v e-commerce získali.

Zaměří se také na to, jak s e-shopem začít, jak zvýšit jeho zisky, vytvářet marketingové kampaně, zlepšit logistiku, ale také jak celkově nastavit efektivní procesy.

Na doprovodných konferencích Reshoperu se budou probírat aktuální výzkumy a data. V poradenské zóně bude možné debatovat o potřebách e-shopů. Součástí bude také partnerský program, mini přednášky a workshopy. Tento obsah bude založený na obsahovém streamu vystavovatelů o novinkách v oboru, případových studií, ale i o e-commerce produktech a službách.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
David Vondra / David.vondra@dfmg.cz / +420 776 700 131

Doporučujeme