Roboty 2022

Konference Roboty 2022: Je dobrý čas na investice? proběhne ve dnech od 21. do 22. dubna 2022 v Brně.

Datum konání
21.04.2022 - 22.04.2022
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Hotel Avanti ****, Střední 61, Brno / online
Témata
Další akce v kategoriích

Druhá část odborného setkání o trendech v robotice, ale hlavně komplexně o změnách v průmyslu se v hybridním formátu stěhuje opět do Brna. V termínu 21. a 22. dubna bude pokračovat tam, kde skončila při svém prvním únorovém zastavení. Bude hledat odpovědi na otázky, které u řady manažerů průmyslových firem nyní musí nutné vyvstávat. Jednou z nich bezesporu je, zda je nyní čas na další investice do robotiky a přidružených technologií. Odpověď organizátorů z ní. Nikdy nebyl důležitější čas na změnu a sázku na automatizaci.

Konference Roboty 2022 si kladla za cíl mapovat vizi průmyslu viru zbavené. Po těžkostech posledních let ani organizátoři nemohli tušit, že otázky budoucnosti budou zkaleny současnými událostmi. Společnost jako taková zažívá nový šok a skoro se zdá, že pro konference v nich není místo. Zdá se, že jsou důležitější témata než budoucnost průmyslu. Když dnes musí každý přemýšlet o budoucnosti jako takové. Nicméně víra v lepší zítřky musí počítat s tím, že výroba v ní hraje důležitou roli. Je však již jasné, že se bude nadále dynamicky měnit a přizpůsobovat tržní nestálosti. Automatizace a robotizace pak může hrát klíčovou roli, zda výroba bude umět včas reagovat.

Informace:

  • Hybridní formát akce umožní nejen účast na klasické konferenci, která nabídne kromě bohatého odborného programu, ale také doprovodnou výstavu technologií, doprovodné workshopy či prémiový networking.
  • Opravdu hybridní zážitek vytvářejí organizátoři i propojením s dalšími eventovými projekty z vlastní produkce. Díky jedné registraci nově účastníci získají přístup k obsahu pěti dílčích akcí ve virtuální podobě s možností rozšíření o fyzickou účast na vybraných z nich.
  • Registrace na akci
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Ing. Ivana Domaníková / zástupce GŘ, projektová manažerka: Rok nových technologií 2022; Export / domanikova@amsp.cz / +420 736 273 881

Doporučujeme