Sdílejte efektivně know-how ve své firmě II.: Gamifikace a e-Learning

Webinář na téma Sdílejte efektivně know-how ve své firmě II.: Gamifikace a E-Learning proběhne dne 29. září 2021 od 10:00.

Datum konání
29.09.2021
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Máte ve firmě mladé i starší zaměstnance a potřebujete, aby spolu sdíleli znalosti a zkušenosti? Naučte se, jak efektivně sdílet znalosti a propojovat generace pomocí jednoduchých metod, poznejte jejich výhody i to, jak je co nejlépe uplatnit ve vlastní firmě.

Využijte skvělé příležitosti a získejte zdarma nové dovednosti ve školení od populárního moderátora Drahoslava Menčíka. Přihlaste se na 2. z celkem 2 webinářů s názvem Sdílejte efektivně know-how ve své firmě. 1. webinář na téma Reverzní mentoring a Vzájemné učení se koná dne 24. srpna 2021.

Druhý webinář se v rámci efektivního předávání vědomostí v rámci firem zaměřuje na metody Gamifikace a e-Learning.

Gamifikace zvyšuje zájem zaměstnanců pomocí užívání herních prostředků, herních designů atd. s přesahem do firemních procesů. Patří sem i únikové hry, které se v současnosti těší značné popularitě.

Věděli jste, že se dají využít i jako metoda efektivního předávání vědomostí mezi zaměstnanci? Že ne? Druhý webinář vám tuto metodu přiblíží. Spolu s tím se dozvíte, jak vytěžit co nejvíce z osvědčeného e-Learningu.

Určení:

Akce je vhodná díky své koncepci pro začátečníky i pokročilé. Především pro ty, kteří mají vzdělávání a marketing na starost. Ať již jako specialisté, vedoucí nebo ty, kteří v něm věnují jen určitému segmentu. Pomůže i šéfům/majitelům firem, aby si uměli lépe vybrat z široké palety vzdělávacích nástrojů.

Cíl:

  • Dozvíte se tipy z oblasti mezigeneračního vzdělávání.
  • Zlepšíte si své schopnosti ve oblasti vzdělávání.
  • Jedinečná možnost konzultace i dalších vašich vzdělávací témat.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ seminare@komora.cz

Doporučujeme