Seminář k Access2Markets v češtině

Chcete zjistit, jak používat portál Access2Markets tak, aby co nejlépe vyhovoval vašim obchodním potřebám? Nejste si jisti postupy při dovozu nebo vývozu vašeho zboží nebo služeb do zahraničí?

Datum konání
01.06.2022
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Přihlaste se na online seminář pořádaný Evropskou komisí, kde se dozvíte, co vše portál obsahuje a jak se dostanete k informacím, které potřebujete vědět.

V rámci semináře Komise portál A2M představí, včetně jeho částí týkajících se dovozů, vývozů a překážek obchodu a bude se věnovat i nástrojům Single Entry Point, ROSA (Rules of Origin self-assesment) a Access2Procurement.

Portál Access2Market si klade za cíl pomoci společnostem v mezinárodním obchodu díky poskytování různých užitečných informací, jako jsou například: obchodní dohody, cla, pravidla původu, obchodní překážky a obchodní formality. Oproti minulému semináři k portálu A2M přibylo mnoho nových funkcí a informací, např. v části Služby a Investice či v části Veřejné zakázky (nástroj Access2Procurement).

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
MSc. Pavlína Shaw / Odbor obchodní politiky a mezinárodních ekonomických organizací, MPO ČR / shaw@mpo.cz / +420 224 852636

Doporučujeme