Seminář o transferu technologií a spolupráci mezi firmami a univerzitami/výzkumnými ústavy

Seminář o transferu technologií a spolupráci mezi firmami a univerzitami/výzkumnými ústavy proběhne dne 21. června 2022 od 09:00 do 16:00 v Dolních Břežanech.

Datum konání
21.06.2022
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Výzkumné centrum ELI Beamlines, Dolní Břežany u Prahy
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Divize podpory investic agentury CzechInvest a Sdružení pro zahraniční investice AFI spolu s laserovým výzkumným centrem ELI Beamlines Fyzikálního ústavu Akademie věd ČR si pro vás připravili tento seminář, který je určený pro firmy v zahraničním vlastnictví, které dosud v ČR nemají výzkum a vývoj nebo by ho chtěly rozšířit.

Firmy v zahraničním vlastnictvím a vývojem a výzkumem v České republice se s vámi podělí o své zkušenosti. Řeč padne také na témata jako smluvní výzkum a jaké jsou jeho možnosti, jak na společné výzkumy a granty, či dotace a daňové odpisy. Zjistíte více o investičních pobídkách na technologická centra, nebo o zřizování nového studijního oboru na univerzitě.

V rámci semináře proběhnou prezentace zástupců CzechInvestu, Asociace výzkumných organizací, Sdružení pro zahraniční investice AFI a zahraničních investorů Honeywell, Valeo, Eaton, Hella Autotechnik, kteří se podělí o své zkušenosti z podnikání v České republice.

Registrace na akci

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ +420 296 342 500

Doporučujeme