Digitalizace Trade Finance

Dne 21. října 2019 proběhne v Praze seminář s názvem Digitalizace Trade Finance, pravidla ICC pro elektronické prezentace dokumentů pod dokumentární akreditivy a inkasy, nové platformy a řešení zaměřený na využití nových technologií při financování zahraničního obchodu.

Datum konání
21.10.2019
Typ akce
Seminář
Místo konání
Praha 1, Na Poříčí 32
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriíchZaměření:

Seminář se zaměří na problematiku probíhající digitalizace v oblasti placení a financování zahraničního obchodu. Posluchači se seznámí s hlavními trendy v této oblasti, s různými platformami a připravovanými řešeními. Přednáška se zaměří jak na obecné požadavky na vytvoření odpovídající infrastruktury, pravidel, práva, tak i na různá řešení, která se v posledních dvaceti letech objevila (např. Bolero, BPO, platformy na bázi technologie DLT).

Určení:

Tento seminář je určen především pro bankovní specialisty na oblast financování zahraničního obchodu – klientské pracovníky, kteří nabízejí bankovní služby korporátním klientům a pomáhají jim je správně využít. Dále i ostatním pracovníkům bank v oboru trade finance, např. začínajícím specialistům, vedoucím pracovníkům, právníkům, bankovním poradcům a dalším zájemcům.

Další skupinou případných posluchačů, pro které je tento seminář určen, jsou zaměstnanci firem využívajících produkty trade finance jako např. dokumentární akreditivy ve své praxi, tj. vedoucí pracovníky v oblasti obchodu a financí, prodejce, specialisty připravující a realizující kontrakty, spolupracující s bankami apod.

Přednášející:

Bc. Pavel Andrle, LL.M., tajemník Bankovní komise a komise pro obchodní právo a praxi při ICC ČR, poradce a lektor v oblasti Trade Finance

Program semináře.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ filipkova@icc-cr.cz / +420 257 217 744

Doporučujeme