Vyjednávání v mezinárodním kontextu

Dne 18. listopadu 2019 proběhne v Praze intenzivní a interaktivní kurz zaměřený na strategie, které fungují, pokud vyjednáváte mezinárodní obchodní transakce s osobami z jiného kulturního prostředí.

Datum konání
18.11.2019
Typ akce
Seminář
Místo konání
Praha 1, Na Poříčí 42
Další akce v kategoriíchVyjednávání v obchodu je již tak dost náročnou aktivitou, kterou někteří zvládají snadno a s lehkostí a kterou někteří naopak považují za obávanou a náročnou činnost, která přesto zásadním způsobem ovlivňuje jejich profesní kariéru. Obě skupiny vyjednávačů však nejčastěji vyjednávají ve vlastním jazyce a s lidmi, kteří patří do stejné kulturní oblasti. Co se ale změní, když náš vyjednávací partner pochází z jiné země či kontinentu?

Absolvováním semináře účastníci získají nejen teoretické znalosti, ale především praktické dovednosti ve vztahu k efektivnímu vyjednávání. Dozví se, jak vyjednávat se stranou, která komunikuje zcela jinak než Evropané, která dává své emoce najevo úplně jiným směrem, než na jaký jsme zvyklí, a která očekává, že její vyjednávací partner bude respektovat její vlastní kulturní zvyklosti.

Určení:

Seminář je určen pro manažery, podnikové právníky, advokáty, zaměstnance společností obchodujících se zahraničím, vývozce, dovozce a firmy, které se zabývají prodejem, servisem nebo zprostředkováním prodeje výrobků.

Program:

  • Úvod aneb Co je vyjednávací standard
  • Viditelná a neviditelná kultura
  • Komunikace při mezinárodním vyjednávání
  • Nejčastější chyby v mezikulturním vyjednávání
  • Typy pro zvýšení efektivity

Přednášející:

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D., zapsaný mediátor, rozhodce, lektor na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a na dalších univerzitách po celém světě (Itálie, Čína, USA, …)

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ filipkova@icc-cr.cz / +420 257 217 744

Doporučujeme