Senior – Šikovné ruce našich seniorů 2020 – ZRUŠENO

Místo konání:
Výstaviště Lysá nad Labem, spol. s r. o., Masarykova 1727, Lysá nad Labem Česká republika
Země určení:
Česká republika Česká republika
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
18. 06. 2020 - 21. 06. 2020

Ve dnech od 18. do 21. června 2020 proběhnou v Lysé nad Labem 19. výstava pro všechny, kteří nezůstávají sedět doma 21. ročník celostátní výstavy rukodělných prací seniorů.

Výstava Senior je především o síle a odhodlání překonávat překážky a žít plnohodnotný život navzdory postižení, či vyššímu věku a právě tím dokáže oslovit úplně každého.

V odborné části výstavy najdou návštěvníci nabídku pomůcek a služeb pro různé druhy handicapů, zdravotní poradny, odborné semináře, prezentovat se budou zařízení sociální péče všech typů a rovněž tu budou vystavovatelé se zbožím nezbytným pro každodenní život.

Lidí, kteří potřebují pomoc společnosti, ať z důvodu věku, fyzického či psychického postižení, tak z důvodu sociálního handicapu, bude stále přibývat. A protože specializovaných akcí pro tento segment obyvatelstva je jako šafránu, předpokládá se, že výstava Senior – Handicap se bude i nadále rozvíjet.

Šikovné ruce našich seniorů

Naprosto výjimečná výstava rukodělných prací ze soutěže Šikovné ruce našich seniorů se uskuteční již podevatenácté. Víc jak tři a půl tisíce výstavních exponátů, které zaplní celou výstavní halu C, se jistě setká se stejným nadšením návštěvníků, jako ve všech předchozích ročnících. Připraven je rovněž atraktivní doprovodný program.

Souběžně probíhají 10. ročník celostátní výstavy růží, letních květin a zahradnické trhy Růžová zahrada a 11. výstava léčebných lázní, welness pobytů a relaxace Lázeňský veletrh.

Další informaceKontaktní informace
Pořadatel/gestor

David Skála
Manažer výstavy

+420 724 395 808Pravidelné novinky e-mailem