SEO Restart 2022

Celodenní konference SEO Restart, která se zaměřuje na “vyhledávání a nalézání”, se bude konat 7. dubna 2022 v karlínském prostoru Spojka v Praze.

Datum konání
07.04.2022
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Spojka Karlín, Pernerova 697/35, Praha 8
Další akce v kategoriích

Určení:

Konference je určená pro provozovatele webů, majitele e-shopů, marketingové manažery, online markeťáky, agenturní i freelance konzultanty.

Program:

  • Průvodcem konference bude moderátor Michael Koch. Michael se věnuje digitálnímu a politickému marketingu očima projektového managementu. V agentuře Taste je na pozici Head of Business a spoluzakládal server Digichef.
  • Proč je projektové řízení v SEO důležitější než SEO vysvětlí Pavel Ungr. Lektor a konzultant online marketingu se specializací na SEO a mírným přesahem do obsahového marketingu, sociálních sítí a UX.
  • Martin Pichlík představí nejpřísnější metriku všech SEO reportů Share of Voice. Martin spolupracuje s agenturou eVisions jako SEO Team Leader, založil nástroj na automatizaci SEO – Keyword Eater či se podílel na SEO lekci pro Digisemestr Online.
  • Redesign iVysílání České televize z pohledu SEO nám rozkryje Šárka Jakubcová, která se SEO problematikou zabývá už 12 let. Mimo to, že nyní pracuje pro Českou televizi a vede i dámský freelance projekt KASEOPEA.
  • Martin Michálek konzultant k rychlosti webů v PageSpeed.cz a autor blogu Vzhůru dolů poradí jak rychlost webu zvýšit.
  • Zdeněk Dvořák se podělí o best practice pro organicky úspěšný článek. Zdeněk je Linkbuilder, Head of SEO v Biano a SEO týpek v Econea.cz. Mikro affilák. Jak šel čas, naučil se řešit vše od technického SEO až po obsah a propagaci.
  • Daniel Duriš poradí, jak na úspěšné migrace velkých webů. Daniel je hlavním konzultantem Basta digital a SEO se začal věnovat roku 2003. Od té doby pracoval na stovkách SEO projektů v EU a USA.
  • Eliška Bielková vysvětlí proč by se měl SEO specialista zajímat o Pinterest. Eliška pracuje jako specialistka online marketingu v pardubické digitální agentuře eBRÁNA, kde má na starost klienty a vedení nováčků na oddělení.
  • Marek Prokop před 12 lety zpopularizoval analýzu klíčových slov v nástroji Open Refine a ve spreadsheetu, které se bude věnovat i své přednášce.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Michaela Vojčová / academy@taste.cz

Doporučujeme