Slovenská kooperační burza 2021

Ve dnech od 25. do 26. května 2021 proběhne mezinárodní virtuální akce Slovenská kooperační burza 2021.

Datum konání
25.05.2021 - 26.05.2021
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Slovensko Slovensko
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Akce efektivně pokrývá aktuální témata průmyslu a přímo poskytuje prostor pro získání nových obchodních kontaktů a kontraktů.

Akce pod záštitou Ministerstva hospodářství SR bude realizována ve spolupráci s partnery, a zároveň jako hlavní odborný program Mezinárodního strojírenského veletrhu Nitra.

Téma letošního ročníku je Moderní průmysl – jak pokrok v zavádění inteligentních technologií a nová ekonomická fáze ovlivňují transformaci regionu.

Během odborných diskusí se účastníci dozvědí, jaké příležitosti přináší a co všechno vlastně znamená transfer technologií, diverzifikace a inovace. V kooperační části nabídne SKB příležitost navázat nové kontakty a spolupráci prostřednictvím předem naplánovaných jednání podle individuálních rozpisů.

Na dvoustranných jednáních se kromě firem z klíčových sektorů – automobilový průmysl, strojírenství, energetika, informační a komunikační technologie, výzkum, vývoj a inovace, bude možné setkat i se zástupci univerzit a vědeckých pracovišť, kteří představí své konkrétní projekty a s odbornými partnery, kteří prostřednictvím jednání poskytnou registrovaným účastníkům konzultace na aktuální témata.

Další podrobnosti, program a možnost přihlášení do 8. května 2021

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) / matchmaking@sario.sk

Doporučujeme