Slovensko – příležitosti pro české firmy

Místo konání:
online Česká republika
Země určení:
Slovensko Slovensko
Typ akce:
Seminář
Datum konání:
27. 01. 2021

Dne 27. ledna 2021 od 10:00 proběhne online webinář s ekonomickým diplomatem velvyslanectví České republiky v Bratislavě Jaroslavem Remešem na téma Slovensko – příležitosti pro české firmy.

Na webináři vystoupí ekonomický diplomat české ambasády v Bratislavě Jaroslav Remeš, který Vám zprostředkuje informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s šířením koronaviru. Dále na webináři vystoupí krajská exportní specialistka Jihočeské hospodářské komory Šárka Bělohlavová, která představí služby JHK pro firmy a podnikatele.

V rámci dnešní koronavirové doby jsou sice některé oblasti podnikání jako je turismus utlumené, ale jiné, například IT či zdravotnictví, naopak rostou. Přitom nejen oblasti růstu, ale konkrétní výrobky se často liší země od země. Ministerstvo zahraničních věcí vám proto doporučuje využít tento webinář jako základ pro podrobnější znalost podnikatelského prostředí a příležitostí zprostředkované zástupci České republiky přímo v místě. Zástupci, jejichž úkolem je pomoci českým firmám při expanzi na daný trh.

Informace:Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Zuzana Gamrotová
Odbor ekonomické diplomacie

+420 224 182 846Pravidelné novinky e-mailem