Smart Business Festival CZ 2021

Smart Business Festival CZ – Festival chytrého podnikání proběhne dne 26. října 2021 online z Prahy.

Datum konání
26.10.2021
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Novinky pro smart byznys, finanční a nefinanční podpora rozvoje digitálních inovací, chytrého podnikání i projekty digitálních inovačních hubů. To jsou jedny z hlavních témat sedmého ročníku Smart Business Festival CZ 2021.

Smart Business Festival CZ je informační, prezentační, kontaktní a networkingová akce zaměřená na propagaci neobvyklých a inovativních projektů, nástrojů a technologií, sloužících k zefektivnění podnikání a k rozvoji digitální ekonomiky a společnosti.

Až 50 významných českých i zahraničních hostů představí inspirativní aktivity a projekty, s jejichž podporou mohou firmy i veřejné organizace zefektivnit svou činnost a naskočit na vlnu digitální transformace.

Smart Business Festival CZ 2021 si od svého založení klade za cíl každoročně prezentovat novinky z oblasti nových přístupů k podnikání, využívání digitálních inovací k efektivnější činnosti firem i příklady dobré praxe při implementaci technologických novinek do podnikání, veřejné sféry i běžného života společnosti.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
David Kratochvíl, MBA / předseda řídicího výboru CzechInno, z. s. p. o. / kratochvil@czechinno.cz / +420 774 220 272

Doporučujeme