SME Assembly 2022

Podnikatelé, mezinárodní experti a zástupci státní správy se již příští týden sjedou do Prahy na nejvýznamnější akci pro malé a střední podniky v Evropě SME Assembly 2022.

Datum konání
28.11.2022 - 30.11.2022
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Praha
Další akce v kategoriích

Sledované a prestižní konference, která proběhne ve dnech od 28. do 30. listopadu 2022, se zúčastní také delegace poslanců Evropského parlamentu ze třetí největší politické frakce Renew Europe. Skupinu europoslanců z několika členských států EU povede česká poslankyně Evropského parlamentu Martina Dlabajová.

Delegace pěti europoslanců včetně prvního místopředsedy politické frakce Renew Europe vedená českou poslankyní Evropského parlamentu Martinou Dlabajovou bude na konferenci diskutovat společně s podnikateli o budoucnosti malých a středních podniků v Evropě. Jsou to právě malé a střední firmy, které jsou motorem evropské ekonomiky, a z tohoto pohledu je zcela zásadní znát problémy a výzvy, se kterými se podnikatelé v Evropě i České republice aktuálně potýkají. V kontextu současné energetické krize a vysoké inflace současně je pak nutné hledat způsoby, jak co nejvíce těmto firmám pomoci. U příležitosti konání konference SME Assembly 2022 proběhne také celá řada jednání poslanecké delegace se zástupci české státní sféry a reprezentanty podnikatelských asociací a svazů v České republice.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Martin Sedláče / zástupce Institutu pro politiku a společnost / sedlacek@politicsandsociety.cz / +420 739 653 420

Doporučujeme