Space2Business

Letošní ročník Czech Space Week nově provází také dvoudenní akce Space2Business. Ta se koná od 28. do 29. listopadu 2022 v Kongresovém centru Praha.

Datum konání
28.11.2022 - 29.11.2022
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Kongresové centrum Praha, 5. května 1640/65, Praha 4
Další akce v kategoriích

Akce je podpořena Evropskou kosmickou agenturou (ESA), Agenturou Evropské unie pro Kosmický program (EUSPA) a dalšími firmami a investory nejen z Evropy.

Space2Business je ideální příležitostí pro všechny firmy, startupy, výzkumné instituce a další významné subjekty, které hledají příležitosti ke spolupráci v rámci kosmického průmyslu. Kromě výstavy a konference jsou na programu také schůzky 1:1 (B2B) a soutěž pro startupy. V rámci propojení akce s českým předsednictvím v Radě Evropské unie se akce zúčastní nejen firmy z České republiky a Evropy, ale také z Afriky a Asie!

Registrujte se co nejdříve na webu, kde si postupně budete moci rezervovat schůzky s dalšími firmami a dozvíte se novinky týkající se programu. Jedná se o jednu z největších evropských EXPO a také největší akci spojenou s konferencí pro startupy v Evropě. Věříme, že na ní nebudete chybět.

Akce také přímo navazuje na Ministerskou radu ESA, která proběhne ve dnech od 22. do 23. 11. 2022 v Paříži, jejíž cílem je projednat a schválit financování nové programy a financování. Ty pak budou utvářet většinu priorit v rámci kosmického průmyslu v následujících letech v Evropě.

Space2Business je oficiální akcí v rámci českého předsednictví v Radě Evropské unie a pátým ročníkem Czech Space Week. Pro účast na akci je nutná registrace, která je možná do 24. listopadu 2022 na oficiálním webu akce.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ space@czechinvest.org / +420 602 569 089

Doporučujeme