Speed-Match 2023 International Networking Event

Enterprise Europe Network zve na kooperační setkání Speed Match International Networking Event 2023, které se zaměřuje na letecký, železniční a automobilový průmysl.

Datum konání
24.05.2023 - 25.05.2023
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Česká republika Česká republika
Turecko Turecko
Místo konání
Eskişehir / online
Další akce v kategoriích

Cíl:

Cílem je poskytnout velkým, malým a středním podnikům, klastrům, investorům a sdružením příležitost k navázání obchodních a technologických partnerství prostřednictvím předem naplánovaných schůzek. Dvoustranná setkání jsou naplánována jako 20-minutová, podmínkou je registrace a vložení alespoň jedné položky do „Marketplace“ na webu akce.

Sektory kooperačního setkání:

  • Letecký průmysl
    • Výroba motorových dílů, konstrukčních dílů, tváření plechů, výroba nástrojů a přípravků, přesné soustružení, kabelové a kabelové svazky, speciální procesy, povrchová úprava, montáž, integrace atd.
  • Železniční průmysl
    • Výroba lokomotiv, výroba vagonů a komponentů, kabiny, podvozků, dieselových motorů, výroba brzdových systémů, řešení signalizace, energetických systémů a kabeláže, přesné odlévání, přesné obrábění, montáž, lakování, nátěry atd.
  • Dodavatelé pro automobilový průmysl
    • Výroba nákladních automobilů, lehkých užitkových vozidel, pohonných jednotek, motorů a jejich dílů, hřídelových nástaveb, hasičských vozidel, záchranářských vozidel, zvedáků pro automobily, systémů zámků dveří vozidel, přívěsů, vaniček, sedadlových systémů, ráfků, kabin pro obsluhu, podvozků, hřídelí náprav, hřídelí zadních převodovek a automobilových dílů atd.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
J. Janošec / TC Praha / janosec@tc.cz

Doporučujeme