Spojené království – změny spojené s Brexitem a příležitosti pro české firmy

Dne 13. října 2020 od 14:00 proběhne online webinář o změnách v souvislosti s Brexitem a příležitostech pro české firmy ve Spojeném království.

Datum konání
13.10.2020
Typ akce
Seminář
Země určení
Velká Británie Velká Británie
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Na webináři vystoupí náměstek ministra zahraničních věcí Martin Tlapa, který poskytne informace o aktuálním dění kolem Brexitu a nástrojích ekonomické diplomacie na podporu českých firem.

Ekonomická diplomatka české ambasády v Londýně Michaela Chrtová v rámci své prezentace zprostředkuje informace o tom, na co se české firmy musí připravit a jaká pravidla a podmínky obchodování budou platit po skončení přechodného období. Zároveň se dozvíte informace o obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a aktuálním vývoji v souvislosti s pandemií.

V rámci dnešní koronavirové doby jsou sice některé oblasti podnikání jako je turismus utlumené, ale jiné, například IT či zdravotnictví, naopak rostou. Přitom nejen oblasti růstu, ale konkrétní výrobky se často liší země od země. Doporučujeme vám proto, využít tento seminář jako základ pro podrobnější znalost podnikatelského prostředí a příležitostí zprostředkované zástupci České republiky v místě. Zástupci, jejichž úkolem je pomoci českým firmám v expanzi na daný trh.

Registrace na akci

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Zuzana Gamrotová / Zuzana_Gamrotova@mzv.cz

Doporučujeme