Startup Festival

Dne 11. října 2019 proběhne v Praze čtvrtý ročník jedinečné akce, která představí offline a zdarma to nejlepší z české startupové scény v jeden den a na jednom místě.

Datum konání
11.10.2019
Typ akce
Veletrh, výstava
Místo konání
Praha 3,
Další akce v kategoriích

Víte, že Češi vyvíjejí jídlo pro kolonizaci Marsu nebo co vůbec NEpotřebujete k tomu, abyste postavili startup? Dorazte 11. října na Startup Festival, odneste si užitečné  know-how a poznejte českou startupovou scénu offline v jeden den a ve festivalové atmosféře.

Registrace běží na téměř 30 workshopů, přednášek, panelových diskuzí a one2one konzultací s experty na financování a investice, vývoj produktu, marketing nebo data a právo.

Startup Festival nabízí veletrh startupů, na kterém se představí například Prusa Research s nejnovějším modelem 3D tiskárny nebo Actijoy s chytrými zařízeními a aplikací pro psy. Potkáte také Storyous a první český carsharing pro studenty a zaměstnance vysokých škol Uniqway. Mezi navrátilce festivalu patří online supermarket Rohlik.cz a Google, který na své přednášce vyškrtá seznam věcí, o kterých si lidé často mylně myslí, že jsou pro vybudování startupu nezbytné.

I letos návštěvníky Startup Festivalu čeká celodenní program. V panelové diskuzi Jak vám akcelerátor usnadní cestu za miliardovým businessem se startupy podělí o své zkušenosti s programy v San Franciscu, Singapuru či Litvě. Vystoupí i Supernova, která se jako první český startup probojovala do amerického akcelerátoru Y Combinator. Svůj pohled doplní zkušený investor Andrej Kiska z Credo Ventures. Posvítíte si také na přínos startupů k udržitelné budoucnosti. Do tohoto bloku přispěje přednáškou Se zdravějšími stroji k udržitelnější budoucnosti Neuron soundware, který rozpoznává rozbité stroje podle zvuku a v červnu získal skoro 150 mil. investici. Designérka Žil Vostalová, jejíž 3D módní návrhy ušetří stovky metrů látky, přiblíží práci svého studia zabývajícího se výzkumem body scanningu a digitální modelací oděvu. Zajímavá bude určitě i panelová diskuze Ekologie kvůli marketingu nebo z přesvědčení? se zástupci firem Rohlik.cz, Nestlé a SENS Foods.

Informace:

  • Vstup zdarma.
  • Registrace na one2one konzultace 

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ noema.hipka@vse.cz / +421 948 412 561

Doporučujeme