Stavebnictví v souladu s přírodou: Mise německých firem do Prahy

Země konání:
Praha Hlavní město Praha
Země určení:
Česká republika Česká republika | Německo Německo
Typ akce:
Pracovní setkání
Datum konání:
24. 09. 2020 - 25. 09. 2020

Ve dnech od 24. do 25. září 2020 proběhnou v Praze dvoudenní setkání s německými podnikateli doplněné o program zaměřený na „zelené“ budovy a návštěvu tří pražských veletrhů: For Arch, For Garden a For City.

Každoročně v září pořádá EEN Česká republika společně s kolegy ze sítě EEN mezinárodní b2b jednání pro firmy ze stavebnictví MBM For Arch. Letos se má uskutečnit již osmý ročník. Tuto tradici nechtějí organizátoři přerušovat. Nicméně vzhledem k současné těžko předvídatelné situaci se rozhodli uspořádat menší akci, určenou pouze pro české a německé podnikatele. Hlavním partnerem je Handwerkskammer Dresden.

V rámci b2b jednání se setkáte s německými i českými stavebními společnostmi, najdete zde nové obchodní partnery, získáte informace o současných trendech ve stavebnictví.

Pořadatelé navíc nabízí českým firmám bezplatné individuální konzultace na téma Přeshraniční poskytování služeb a vysílání pracovníků – setkání s expertkou v tomto oboru. Pro česko-německá jednání je zajištěno tlumočení.

Informace:Kontaktní informace
Pořadatel

Eva Hrubešová

+420 225 855 312Pravidelné novinky e-mailem