Stavebnictví v souladu s přírodou: Mise německých firem do Prahy

Ve dnech od 24. do 25. září 2020 proběhnou v Praze dvoudenní setkání s německými podnikateli doplněné o program zaměřený na „zelené“ budovy a návštěvu tří pražských veletrhů: For Arch, For Garden a For City.

Datum konání
24.09.2020 - 25.09.2020
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Česká republika Česká republika
Německo Německo
Místo konání
Praha
Další akce v kategoriích

Každoročně v září pořádá EEN Česká republika společně s kolegy ze sítě EEN mezinárodní b2b jednání pro firmy ze stavebnictví MBM For Arch. Letos se má uskutečnit již osmý ročník. Tuto tradici nechtějí organizátoři přerušovat. Nicméně vzhledem k současné těžko předvídatelné situaci se rozhodli uspořádat menší akci, určenou pouze pro české a německé podnikatele. Hlavním partnerem je Handwerkskammer Dresden.

V rámci b2b jednání se setkáte s německými i českými stavebními společnostmi, najdete zde nové obchodní partnery, získáte informace o současných trendech ve stavebnictví.

Pořadatelé navíc nabízí českým firmám bezplatné individuální konzultace na téma Přeshraniční poskytování služeb a vysílání pracovníků – setkání s expertkou v tomto oboru. Pro česko-německá jednání je zajištěno tlumočení.

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Eva Hrubešová / eva.hrubesova@crr.cz / +420 225 855 312

Doporučujeme