Tahat za kratší konec: Vyjednávat jako slabší strana

Dne 24. května 2021 od 09:00 do 16:00 proběhne seminář na téma Tahat za kratší konec: Vyjednávat jako slabší strana.

Datum konání
24.05.2021
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Naše vyjednávací schopnosti se neprojeví ve chvíli, kdy držíme v ruce všechny trumfy, ale v situacích, kdy taháme za kratší provaz. Dobrého vyjednávače neovlivní, že je ve vztahu slabší obchodní stranou nebo takového klienta zastupuje. Ať už je mu vyhrožováno, nemá žádné možnosti nebo proti němu hraje čas, úspěšný vyjednávač je schopný obrátit danou situaci ve svůj prospěch a uspět. Jak na to?

V tomto intenzivním kurzu se zaměříte na strategie, které fungují pokud vyjednáváte z pozice slabší strany nebo pokud takovou stranu zastupujete.

Absolvováním semináře účastníci získají nejen teoretické znalosti, ale především praktické dovednosti ve vztahu k efektivnímu vyjednávání. Dozví se, jak se bránit v situaci, kdy proti nim druhá strana používá sílu a nátlak, jak předcházet nevýhodným a vynuceným ústupkům a jak získat iniciativu zpět na svoji stranu.

Určení:

Seminář je určen pro podnikové právníky, advokáty, zaměstnance společností obchodujících se zahraničím, vývozce, dovozce a firmy, které se zabývají prodejem, servisem nebo zprostředkováním prodeje výrobků.

Program:

  • Úvod aneb Role síly ve vyjednávání
  • Psychologie síly
  • Vyhrožování, nátlak a jak na ně
  • Prevence a nápravné techniky

Přednášející:

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D., zapsaný mediátor, rozhodce, vedoucí Centra mimosoudního řešení sporu na Právnické fakultě Univerzity Karlovy, lektor na dalších univerzitách po celém světě (Itálie, Čína, USA, …)

Informace:

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Renata Filípková / filipkova@icc-cr.cz / +420 727 913 390

Doporučujeme