Technology & Business Cooperation Days 2020

Země konání:
Hannover Německo
Země určení:
Německo Německo
Typ akce:
Pracovní setkání
Datum konání:
13. 07. 2020 - 17. 07. 2020

Ve dnech od 13. do 17. července 2020 proběhnou v rámci veletrhu Hannover Messe obchodní dvoustranné schůzky s podniky z EU.

Veletrh Hannover Messe je největší průmyslový veletrh zahrnující široké spektrum průmyslových oborů: Průmysl 4.0, Logistika 4.0, R&D, průmyslová automatizace, průmyslová bezpečnost, energeticky úsporné průmyslové technologie, výrobní technika a služby, energetika, ekologické technologie; Smart výroba, udržitelná výroba, mobilita. Každý rok přiláká tisíce vystavovatelů i návštěvníků z celého světa.

Od roku 2002 organizují partneři EEN v rámci veletrhu Hannover Messe obchodní jednání Technology & Business Cooperation Days (T&BCD). Rozhovory mezi firmami úspěšně vyústily v celou řadu podepsaných kontraktů.

Schůzky s partnery jsou 30minutové a můžete si vybrat jak partnery, s nimiž chcete jednat, tak i dny (i půldny), po které budete přítomni na veletrhu. Místo jednání: Hala 25, stánek G25 „Tech Transfer“ nebo na stáncích vystavovatelů. Akce je výhodná jak pro návštěvníky veletrhu, tak i pro vystavovatele.

Proč se zúčastnit obchodních jednání T&BCD:

  • Představíte svůj výrobek / projekt / technologii / službu během dvoustranných schůzek i na webových stránkách projektu
  • Najdete zde nové partnery pro výrobní, obchodní či R&D spolupráci

Informace:Kontaktní informace
Pořadatel/gestor

Ing. Eva Hrubešová

+420 225 855 312Pravidelné novinky e-mailem