Technology Days 2023

Technology Days se budou konat od 6. do 8. června 2023 a jsou firemním veletrhem zaměřeným na odborné zájemce z oblasti automatizace a robotizace.

Datum konání
06.06.2023 - 08.06.2023
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Ideon Pardubice
Témata
Další akce v kategoriích

Na akci, která v minulosti přilákala téměř 1 000 odborníků z různých výrobních podniků z celé České republiky, se sejdou zkušení odborníci, aby se podělili o své postřehy a znalosti týkající se nejnovějších trendů a vývoje v oblasti robotiky. Celou organizaci akce zajišťuje společnost Stäubli ve spolupráci s hlavními partnery.

Technology Days je mimořádná událost, na níž se můžete seznámit s nejnovějšími inovacemi v oblasti robotiky a automatizace. Není však zaměřena pouze na roboty, ale poskytuje ucelený pohled na související témata díky účasti různorodých partnerských společností. Událost zahrnuje výstavní plochu, kde společnosti prezentují své produkty a odborné znalosti z první ruky.

Obsah:

  • přednášky předních odborníků na robotiku a automatizaci o nejnovějších trendech
  • ukázka High Dynamic Precision robota, který zajišťuje bezkonkurenční přesnost robotického laserového řezání
  • bude představena demonstrační buňka, ve které čtyřosý a šestiosý robot pracují ruku v ruce. Robot TX2-60 zvládá procesy řezání při porcování masných a sýrových výrobků, zatímco primární balení provádí superrychlý robot TS2-60 SCARA – skutečná inovace pro potravinářský průmysl, kde jsou vysoký výkon, flexibilita a bezpečnost vždy na prvním místě.
  • a mnoho dalšího…

Registrace na akci

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Kristýna Kopecká / Marketing Communication, Central & Southeast Stäubli Systems, s. r. o / k.kopecka@staubli.com / +420 723 966 647

Doporučujeme