Travel Trade Day

Travel Trade Day, platforma pro obchodní jednání českých podnikatelů, regionů a dalších subjektů aktivních v oblasti cestovního ruchu s mezinárodními nákupčími, proběhne ve dnech od 24. do 25. dubna 2023.

Datum konání
24.04.2023 - 25.04.2023
Typ akce
Pracovní setkání
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Brno
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Po Olomouci, Plzni nebo letošních Karlových Varech bude i Brno hostit Czech Republic Travel Trade Day. Akci organizuje CzechTourism společně s Centrálou cestovního ruchu Jižní Morava a městem Brnem, což dnes schválením memoranda potvrdili brněnští radní.

Účastníci v rámci tzv. pretours přijíždějí na jižní Moravu a do Brna už v pátek předtím, aby víkend mohli strávit networkováním a poznáváním lokality. Právě tuto část programu budou mít na starosti Kancelář marketingu a cestovního ruchu Magistrátu města Brna a Centrála cestovního ruchu Jižní Morava. Předpokládané náklady města na organizaci programu a pondělního galavečera coby vyvrcholení celé akce jsou zhruba 1 milion korun.

Czech Republic Travel Trade Day pořádá CzechTourism od roku 2016 (s přerušením v letech 2020 a 2021 kvůli covidu). Zahrnuje B2B workshopy, na které zve agentura nákupčí z celého světa, i podporu přímé spolupráce českých podnikatelů, regionů a partnerů s řediteli jednotlivých zahraničních zastoupení (představení nových produktů a jejich možností pro zahraniční trhy, vzájemná synergie v podnikání cestovního ruchu). Akce s významnou mezinárodní účastí sleduje dva hlavní cíle: přispět k rozvoji obchodních aktivit českých podnikatelů a propagovat bohatou turistickou nabídku ČR, proto se každý rok soustředí na jiný region.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Štěpánka Filipová / Mediální zastoupení CzechTourism / filipova@czechtourism.cz / +420 724 302 802

Doporučujeme