Traverse 22

Světová on-line komunita v září ovládne Brno. V jihomoravské metropoli se od 17. do 18. září 2022 uskuteční 9. ročník konference Traverse 22.

Datum konání
17.09.2022 - 18.09.2022
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Jde o prestižní akci, která má za cíl vzdělávat on-line cestovatelskou komunitu napříč kontinenty. Na 300 lidí od 17 do 70 let, kteří mají svět turistických blogů a sociálních sítí jako druhý domov, se seznámí i s městem, krajem i celou Českou republikou.

Brno, a tedy Česká republika jako taková, se na několik zářijových dnů stane centrem blogerského a influencerského světa. Na organizaci největší konference pro tvůrce digitálního obsahu v Evropě se podílejí Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism, Jihomoravský kraj a statutární město Brno. Samotná konference Traverse 22 je dvoudenní, součástí jsou i poznávací cesty po České republice, které akci předchází či na ni navazují.

Konference Traverse se vůbec poprvé uskuteční ve střední Evropě. Během Traverse 22 se budou konat poznávací cesty i do jiných regionů České republiky. Například v Pardubickém kraji v horském resortu Dolní Morava si bude možné projít světově unikátní nejdelší visutý most pro pěší na světě Sky Bridge 721, v kraji Olomouckého ochutnat tamní vyhlášené syrečky, v Plzni pak světově proslulé pivo.

Podrobnosti o Traverse 22 včetně informací k účasti

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Štěpánka Filipová / CzechTourism / filipova@czechtourism.cz / +420 724 302 802

Doporučujeme