Tvořte firemní časopisy a newslettery, které osloví zákazníky na 1. pohled

Dne 23. listopadu 2022 se v Praze uskuteční seminář, který účastníky naučí, jak se tvoří firemní časopisy a newslettery, které osloví zákazníky na 1. pohled.

Datum konání
23.11.2022
Typ akce
Seminář
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Regionální hospodářská komora Brno, Výstaviště 569/3, Brno
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Víte že, firemní časopis a newsletter je vysoce efektivní marketingový nástroj? Tištěná nebo digitální periodika a firemní časopisy mají stále své místo v komunikační strategii a tvorbě značky – na workshopu získáte to správné know how, jak je systematicky tvořit.

Zvyšte radikálně věrnost zákazníků ke své značce a firmě díky unikátnímu obsahu své firemní komunikace. Ve věku digitální komunikace máte možnost mimořádně přesně měřit výsledky své komunikace a zlepšovat obsah a cílení své databáze pro rozesílku newsletteru.

Nestačí jen dobrý text, žijeme v době vizuální komunikace a právě dobré vizuály jsou nejvíce sdílené na sociálních sítích. Firemní časopis navíc odráží firemní kulturu a je vhodným nástrojem pro budování značky zaměstnavatele a nábor zaměstnanců.

Firemní časopis a newsletter není přežitek! Může zvýšit radikálně věrnost zákazníků ke značce a firmě. Ano, tištěná a digitální periodika a firemní časopisy mají stále své místo v komunikační strategii a tvorbě značky – na našem kurzu získáte to správné know how. V době digitální komunikace máte možnost mimořádně přesně měřit výsledky své firemní komunikace a neustále zlepšovat obsah a cílení své databáze pro rozesílku newsletteru.

Nestačí jen dobrý text, žijeme v době fotografií a vizuální komunikace, právě vizuály jsou nejvíce sdílené na sociálních sítích. Firemní časopis navíc odráží firemní kulturu a může být ideálním nástrojem pro budování značky zaměstnavatele – to v dnešní době nízké nezaměstnanosti je mimořádně důležité.

Určení:

Program je určen pro všechny pozice vyžadující tvorbu firemních či obecních periodik, tvůrce newsletterů, tiskové mluvčí a PR experty.

Kurz je určen pro všechny specialisty, kteří vytvářejí firemní časopis nebo obecní periodikum, newsletter, zpravodaj či věstník – v tištěné i elektronické podobě.

Přednášející:

Vít Baloušek, lektor a reklamní mág, copywriter, konsultant

Informace:

  • Cena:
    • člen komory: 3 700 Kč bez DPH
    • ostatní: 4 800 Kč bez DPH
  • Přihlášení je možné prostřednictvím online formuláře.
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ sedlackova@rhkbrno.cz / +420 532 194 928

Doporučujeme