Týden inovací 2023

Hlavní akce 8. ročníku největší události v oblasti inovací a umělé inteligence Týden inovací 2023 proběhnou dne 10. října 2023 v Praze.

Datum konání
10.10.2023
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Praha
Další akce v kategoriích

Obsah:

  • Konferenční panely – Cenné postřehy a zkušenosti celé řady významných hostů vám i letos tak jako každoročně poskytnou spoustu inspirace. Se vstupenkou na Hlavní událost Týdne inovací se můžete zúčastnit nejen Konferenčních panelů, ale také navštívit Inspirativní semináře a Inovační veletrh.
  • Inovační veletrh – Představení několika desítek projektů, které hýbou světem. Nechte se inspirovat inovacemi a technologiemi, které rozšíří vaše obzory!
  • Semináře – Názor zkušeného je vždy cenným podnětem, který může posunout náš způsob přemýšlení dál, anebo rozšířit obzory v úplně nových odvětvích, o nichž jsme třeba ještě před chvílí ani nevěděli. Pro oba případy je připraveno více než 50 seminářů, které se zaměřují ještě detailněji na různé technologické a inovativní přístupy v mnoha oblastech společnosti.
  • Doprovodné události – Ani letos nebudou chybět destíky Doprovodných událostí po celé České republice – ať jste z Brna, Ostravy nebo Ústí nad Labem, ve svém okolí si vybere skutečně každý!

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Martin Zika / zika@elai.cz / +420 736 755 001

Doporučujeme