Týden inovací ČR 2020

Místo konání:
Fórum Karlín, Praha 8 Česká republika
Země určení:
Česká republika Česká republika
Typ akce:
Fórum
Datum konání:
29. 09. 2020 - 04. 10. 2020

Ve dnech od 29. září do 4. října 2020 proběhne v Praze 5. ročník největší události na podporu inovací v České republice.

Zahajte Týden inovací ČR 2020 v úterý 29. září od 08:00 do 18:00 ve Foru Karlín v Praze. Těšit se můžete na inovační veletrh s odbornými semináři a na mezinárodní konferenci. Představí se špičkoví zahraniční i domácí odborníci v oblasti digitalizace, udržitelnosti či umělé inteligence.

I letos se její účastníci mohou těšit na řadu mimořádných hostů. Vystoupí například Emily Shuckburgh, klimatoložka, matematička a ředitelka společnosti Cambridge Zero na Cambridge University. Také Andrea Orság, spoluzakladatelka MissionC, amsterdamské organizace, jejímž cílem je urychlit celosvětový přechod na oběhovou ekonomiku, či Diego Saikin, mj. člen projektu Beresheet, první izraelské mise na měsíc. Z českých osobností se představí mimo jiné Michal Pěchouček, Technický ředitel společnosti Avast, Soňa Jonášová, ředitelka Institutu cirkulární ekonomiky, nebo Petr Rokůsek, vizionář v oblasti udržitelné ekonomiky a moderní energetiky.

V průběhu celého týdne budou v řadě měst ČR probíhat doprovodné události.

Další informaceKontaktní informacePravidelné novinky e-mailem