Týden inovací ČR 2020

Ve dnech od 29. září do 4. října 2020 proběhne v Praze 5. ročník největší události na podporu inovací v České republice.

Datum konání
29.09.2020 - 04.10.2020
Typ akce
Fórum
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Fórum Karlín, Praha 8
Další akce v kategoriích

Zahajte Týden inovací ČR 2020 v úterý 29. září od 08:00 do 18:00 ve Foru Karlín v Praze. Těšit se můžete na inovační veletrh s odbornými semináři a na mezinárodní konferenci. Představí se špičkoví zahraniční i domácí odborníci v oblasti digitalizace, udržitelnosti či umělé inteligence.

I letos se její účastníci mohou těšit na řadu mimořádných hostů. Vystoupí například Emily Shuckburgh, klimatoložka, matematička a ředitelka společnosti Cambridge Zero na Cambridge University. Také Andrea Orság, spoluzakladatelka MissionC, amsterdamské organizace, jejímž cílem je urychlit celosvětový přechod na oběhovou ekonomiku, či Diego Saikin, mj. člen projektu Beresheet, první izraelské mise na měsíc. Z českých osobností se představí mimo jiné Michal Pěchouček, Technický ředitel společnosti Avast, Soňa Jonášová, ředitelka Institutu cirkulární ekonomiky, nebo Petr Rokůsek, vizionář v oblasti udržitelné ekonomiky a moderní energetiky.

V průběhu celého týdne budou v řadě měst ČR probíhat doprovodné události.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ tydeninovaci@elai.cz

Doporučujeme