Water Asia 2024

Velvyslanectví České republiky v Kuala Lumpur informuje všechny potenciální zájemce o konání dalšího ročníku významného veletrhu Asia Water, který se koná od 23. do 25. dubna 2024.

Datum konání
23.04.2024 - 25.04.2024
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Malajsie Malajsie
Místo konání
Kongresové centram Kuala Lumpur (KLCC), Kuala Lumpur
Další akce v kategoriích

Veletrh Asia Water patří mezi špičkové akce tohoto druhu v Asii a je zaměřen na průmyslové využití a zpracování vody a odpadních vod.

Poslední ročník se uskutečnil od 7. do 9. prosince 2022, a to i za účasti několika českých firem. V současnosti probíhají přípravy na další ročník, který se uskuteční od 23. do 25. dubna 2024 a slibuje ještě větší akci, nežli v roce 2022. Toho se zúčastnilo více jak 700 vystavovatelů z 61 zemí světa. Očekává se tak silná účast napříč všemi segmenty vodohospodářství a průmyslu odpadních vod.

Veletrh pořádá významná nadnárodní veletržní společnost Informa Markets, která pro tuto příležitost zajistila  plnou podporou klíčových hráčů, jako je Ministerstvo životního prostředí a vody (KASA) Malajsie, Národní komise pro vodohospodářské služby (SPAN), Malajsijské vodní asociace (MWA) a mnoha dalších.

Veletrh Asia Water 2024 tak představuje jedinečnou příležitost být součástí transformace vodohospodářského sektoru a průmyslu služeb v oblasti odpadních vod nejen v Malajsii, ale v širším regionu Jihovýchodní Asie. Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR připravuje pro tuto příležitost prezentaci formou Oficiální české účasti, jejíž součástí je podpora formou zajištění veletržního pavilonu České republiky. Velvyslanectví České republiky pak podpoří zúčastněné české firmy projektem na podporu ekonomické diplomacie, tzv. PROPEDem.

V případě zájmu o účast můžete kontaktovat obchodního radu našeho velvyslanectví do 29. 2. 2024 .

Více informací

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor

Doporučujeme