UP Business Camp

Šanci nastartovat své podnikání dostanou i letos mladí lidé na UP Business Campu, který pořádá Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci (VTP UP).

Datum konání
05.11.2022
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Pevnost poznání, 17. listopadu 939/7, Olomouc
Další akce v kategoriích

Desátý ročník akce bude ve znamení tématu Turbulentní doba – příležitost, nebo riziko? a uskuteční se 5. listopadu v Pevnosti poznání Univerzity Palackého.

Přednášky, neformální setkání, získávání potřebných kontaktů, diskuze i soutěž, to vše nabízí letošní program UP Business Campu.

Nedílnou součástí programu je soutěž Souboj startupů. Kdo se do ní se svým nápadem přihlásí, musí ho zvládnout ve dvou minutách prezentovat před odbornou porotou. Jak ale připomínají organizátoři, ještě před samotnou prezentací mohou soutěžící své představy a prezentační dovednosti vypilovat na workshopu s lektorem Ondřejem Staňkem. Všichni se pak mohou zdarma účastnit i zbývajícího programu konference. Na vítěze čekají ceny v hodnotě až 100 tisíc korun, které jim pomohou odstartovat jejich podnikání s podporou zkušených podnikatelů a mentorů.

Program a vstupenky na UP Business Camp

Registrace do Souboje startupů

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Marta Šturdíková / Business Development Manager, Vědeckotechnický park, Univerzita Palackého v Olomouci / marta.sturdikova@upol.cz / +420 732 707 837

Doporučujeme