UP Business Camp 2020 a Souboj startupů

Dne 21. listopadu 2020 od 09:00 do 17:00 proběhne osmý ročník konference UP Business Camp, tentokrát online, včetně Souboje startupů.

Datum konání
21.11.2020
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
online
Další akce v kategoriích

Vědeckotechický park Univerzity Palackého pořádá ve spolupráci s partnery, mezi něž patří také CzechInvest, 8. ročník konference tentokrát s podtématem „Načrtni svou budoucnost“. Zcela poprvé se konference uskuteční ve virtuálním prostředí. Chybět však nebudou inspirativní řečníci, ani soutěž podporující startupy z celé ČR.

Program bude stejně zajímavý a plný příběhů z business prostředí jako v předešlých letech. Konference se uskuteční prostřednictvím konferenčního hovoru.

Kromě inspirativních přednášek z businessu je již potřetí v řádě součástí konference také startupová soutěž Souboj sturtupů, která si klade za cíl podpořit začínající podnikatele hodnotnými cenami, pomoci jim se zviditelněním a poskytnout jim užitečnou zpětnou vazbu z řad expertů sedících v hodnotící komisi. Souboj startupů je pořádán ve spolupráci se Startup Klubem a agenturou CzechInvest. Na účastníky tohoto klání čeká v rámci konference online školení na prezentační dovednosti, kde své vystoupení s odborným lektorem vypilují k dokonalosti a připraví se na odpolední dvouminutový výstup. Všichni účastníci soutěže se mohou zdarma účastnit i zbývajícího programu konference. Registrace do soutěže probíhá na webu www.startupklub.cz.

Ani na letošním programu nebude chybět panelová diskuse, jejím účelem tentokrát bude poskytnout účastníkům konference vhled do světa investic a jejich získávání. Pozvání do diskuze přijala jak začínající firma, které se podařilo získat svou první 10 milionovou investici, tak investor, který všem zúčastněným poskytne „investorský“ pohled na věc.

Registrace na konferenci

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ +420 296 342 500

Doporučujeme