UP Business Camp

Umělá inteligence jako příležitost a výzva – to je hlavní téma letošního UP Business Campu, který pro začínající startupy i zavedené podnikatele pořádá Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci (VTP UP).

Datum konání
24.11.2023
Typ akce
Konference
Země určení
Česká republika Česká republika
Místo konání
Univerzitní science centrum Pevnost poznání, Olomouc
Další akce v kategoriích

V programu akce, která se koná 24. listopadu 2023 v univerzitním science centru Pevnost poznání, nechybí workshopy, přednášky či soutěž o nejlepší startup.

Součástí nabitého programu letošního UP Business Campu jsou workshopy, přednášky, networking, diskuze i soutěž. Téma umělé inteligence se neobejde bez využití praktických nástrojů jako je ChatGPT nebo Midjourney, dojde také na řešení otázky dezinformací a efektivního využití času. Publiku se představí řečníci z IBM, CzechInvest nebo projektů E-bezpečí a Digidoupě. O zkušenosti se zákaznickým servisem se pak podělí Richard Laně z olomouckého holičství Doe’s Barber Shop.

Nové podnikatelské záměry zhodnotí v rámci UP Business Campu soutěž Souboj startupů, pořádaná společností StartupKlub.cz. Úkolem soutěžících je představit svůj projekt ve dvou minutách odborné porotě. Vítěz souboje si odnese ceny až v hodnotě 100 000 korun, všichni soutěžící navíc mají účast na zbývajícím programu konference zdarma. Do soutěže se lze registrovat do 20. listopadu. Téma Jak se efektivně prodat jakémukoliv publiku přiblíží také workshop Jakuba Kobely ze slovenské Akademie kritického myšlení.

UP Business Camp pořádá VTP UP už jedenáctým rokem. Záštitu nad akcí převzal rektor UP Martin Procházka, primátor statutárního města Olomouce Miroslav Žbánek a náměstek hejtmana Olomouckého kraje Jan Šafařík. Dalšími partnery akce jsou ICOK, Reticulum, StartIT ČSOB, Duna ekonomický systém, Arrow marketing, Startupklub.cz a Esmedia Interactive.

Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Lucie Bačík Goryczková | / PR a Event Manager, Vědeckotechnický park, Univerzita Palackého v Olomouci / lucie.bacikgoryczkova@upol.cz / +420 732 707 837

Doporučujeme