Erbil International Fair

Ve dnech od 30. září do 3. října 2019 proběhne v iráckém Erbilu multioborový veletrh.

Datum konání
30.09.2019 - 03.10.2019
Typ akce
Veletrh, výstava
Místo konání
Erbil,
Další akce v kategoriíchAkce je nejvýznamnější mezinárodní výstava v regionu a letos byla podpořena Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR formou české oficiální účasti. Firmám, které chtějí proniknout na irácký trh, se tak naskytuje možnost, jak významně snížit svoje náklady.

Multioborový veletrh v Erbílu představuje pravidelně široké spektrum firem napříč průmyslovými obory. Akce je mezinárodního formátu a minulý rok se ji účastnili vystavovatelé z 18 zemí světa. Letošní 13. ročník nabídne na ploše 5 100 m2 prostor pro investory, dodavatele, distributory i výrobní firmy.

Účast na veletrhu je vhodným nástrojem k navázání nových obchodních kontaktů s iráckými partnery. Erbíl jako hlavní město iráckého Kurdistánu se vyznačuje politickou i ekonomickou stabilitou a přitahuje pozornost mezinárodních investorů. Akci lze proto doporučit i jako vstupní bránu na celý irácký trh.

Výstava získala záštitu od Ministerstva průmyslu a obchodu a byla zařazena do české oficiální účasti v rámci kategorie B. Pro vystavovatele tak MPO zajistí společnou expozici, nákup výstavní plochy, stavbu stánku či doprovodnou propagaci.

Více informací o akci

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ formanova@mpo.cz / +420 224 852 024

Doporučujeme