Senior Handicap & Šikovné ruce našich seniorů 2019

Ve dnech od 13. do 16. června 2019 proběhne v Lysé nad Labem 18. výstava pro všechny, kteří nezůstávají sedět doma a 20. ročník celostátní výstavy rukodělných prací seniorů.

Datum konání
13.06.2019 - 16.06.2019
Typ akce
Veletrh, výstava
Místo konání
Lysá nad Labem, Masarykova 1727
Další akce v kategoriích

Výstava Senior je především o síle a odhodlání překonávat překážky a žít plnohodnotný život navzdory postižení, či vyššímu věku a právě tím dokáže oslovit úplně každého. V odborné části výstavy najdou návštěvníci nabídku pomůcek a služeb pro různé druhy handicapů, zdravotní poradny, odborné semináře, prezentovat se budou zařízení sociální péče všech typů a rovněž tu budou vystavovatelé se zbožím nezbytným pro každodenní život. Lidí, kteří potřebují pomoc společnosti, ať z důvodu věku, fyzického či psychického postižení, tak z důvodu sociálního handicapu, bude stále přibývat. A protože specializovaných akcí pro tento segment obyvatelstva je jako šafránu, lze předpokládat, že výstava Senior-Handicap se bude i nadále rozvíjet.

Naprosto výjimečná výstava rukodělných prací ze soutěže Šikovné ruce našich seniorů se uskuteční již podevatenácté. Víc jak tři a půl tisíce výstavních exponátů, které zaplní celou výstavní halu C, se jistě setká se stejným nadšením návštěvníků, jako ve všech předchozích ročnících. Připraven je rovněž atraktivní doprovodný program.

Souběžně probíhají 10. výstava léčebných lázní, welness pobytů a relaxace Lázeňský veletrh 2019 a 9. ročník celostátní výstavy růží, letních květin a zahradnické trhy Růžová zahrada 2019.

Detailní informace naleznete na webových stránkách veletrhu

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ petrasova@vll.cz / +420 724 395 811

Doporučujeme