Re-Invest 2019

Ve dnech od 31. října do 2. listopadu 2019 proběhne v Noidě u Dillí veletrh zaměřený na obnovitelné energie společně se zasedáním Mezinárodní solární aliance.

Datum konání
31.10.2019 - 02.11.2019
Typ akce
Veletrh, výstava
Místo konání
Noida u Dillí,
Další akce v kategoriíchVelvyslanectví České republiky v Dillí společně s delegací Evropské unie plánuje expozici, která by prezentovala mj. vystavovatele z oblasti elektromobility (včetně autobusů), plovoucích solárních panelů, větrných elektráren na moři, inteligentních měřičů, výrobců integrátorů, kabelů, střídačů, přeměny odpadu na energii, skladování energie a uložiště, biopaliva, hydroenergetiku, moduly a zvýšení energetické účinnosti, oběhové hospodářství (recyklace solárních panelů), inovace v oblasti obnovitelných energií pro zemědělství či modelů financování.

Společným pavilonem pod hlavičkou Evropské unie bude docíleno nižších nákladů, design stánku je však koncipován jako jednotný s brandingem Evropské unie, což bude jednotné pro všechny vystavovatele. Kromě výstavní plochy budou moci firmy využít i společný prostor pro schůzky, matchmaking, workshopy či semináře. Cena za plochu zatím není známá a bude se odvíjet od počtu vystavovatelů a zemí, které speciální pavilon utvoří.

Expozice je samozřejmě vhodná i pro výzkumné organizace z této oblasti.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ Milan_Dostal@mzv.cz

Doporučujeme