Dovolená 2019

Ve dnech od 1. do 3. března 2019 proběhne v Ostravě největší mezinárodní veletrh cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji.

Datum konání
01.03.2019 - 03.03.2019
Typ akce
Veletrh, výstava
Místo konání
Ostrava, Černá louka 3235
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Veletrh nabídne novinky a zajímavosti z oblasti cestování, zážitkové i kulturní turistiky, lázeňství či wellness. Těšit se můžete také na bohatý doprovodný program plný zajímavých osobností, cestovatelských besed, promítání či degustace krajových specialit.

Mezi novinkami ze světa gastronomie bude patřit ochutnávka a samotná příprava pravých argentinských steaků na místním grilu „parilla“ podle tamních obyvatel. Pokud plánujete dovolenou po památkách a krásách naší země, tak to nej se dozvíte na stánku České dědictví UNESCO nebo na stánku Správy jeskyní České republiky. Nedílnou součástí veletrhu je slosování o hodnotné ceny, kterými jsou např. pobytové poukázky nebo kapitánské kurzy.

Na veletrhu nebudou také chybět Turistická informační centra České republiky (A.T.I.C. ČR). Prezentovat se bude např. Olomouc, Mikulčice, Kroměříž, Náchod, Kutná Hora, Frýdek-Místek, Trutnov nebo Chotěboř. Využijte této příležitosti a poznejte ty nejkrásnější místa z nejrůznějších koutů Česka. Setkáte se zde se zástupci informačních center, kteří Vám rádi poskytnou veškeré potřebné informace k naplánování výletu nebo dovolené.

Japonské kulturní centrum nabídne bohatý program věnovaný japonské kultuře.

Souběžně probíhá Knižní festival Ostrava.

Detailní informace naleznete na webových stránkách veletrhu

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ denisa.jezkova@cerna-louka.cz / +420 724 184 439

Doporučujeme