Dovolená 2019

Místo konání:
Ostrava, Černá louka 3235 Česká republika
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
01. 03. 2019 - 03. 03. 2019

Ve dnech od 1. do 3. března 2019 proběhne v Ostravě největší mezinárodní veletrh cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji.

Veletrh nabídne novinky a zajímavosti z oblasti cestování, zážitkové i kulturní turistiky, lázeňství či wellness. Těšit se můžete také na bohatý doprovodný program plný zajímavých osobností, cestovatelských besed, promítání či degustace krajových specialit.

Mezi novinkami ze světa gastronomie bude patřit ochutnávka a samotná příprava pravých argentinských steaků na místním grilu „parilla“ podle tamních obyvatel. Pokud plánujete dovolenou po památkách a krásách naší země, tak to nej se dozvíte na stánku České dědictví UNESCO nebo na stánku Správy jeskyní České republiky. Nedílnou součástí veletrhu je slosování o hodnotné ceny, kterými jsou např. pobytové poukázky nebo kapitánské kurzy.

Na veletrhu nebudou také chybět Turistická informační centra České republiky (A.T.I.C. ČR). Prezentovat se bude např. Olomouc, Mikulčice, Kroměříž, Náchod, Kutná Hora, Frýdek-Místek, Trutnov nebo Chotěboř. Využijte této příležitosti a poznejte ty nejkrásnější místa z nejrůznějších koutů Česka. Setkáte se zde se zástupci informačních center, kteří Vám rádi poskytnou veškeré potřebné informace k naplánování výletu nebo dovolené.

Japonské kulturní centrum nabídne bohatý program věnovaný japonské kultuře.

Souběžně probíhá Knižní festival Ostrava.

Detailní informace naleznete na webových stránkách veletrhuKontaktní informace

+420 724 184 439Pravidelné novinky e-mailem