Veletrh práce – Tábor

Hledáte zaměstnání či chcete změnit to stávající? Navštivte Veletrh práce v Táboře a seznamte se s nabídkou volných pracovních míst od firem v regionu.

Datum konání
23.04.2024
Typ akce
Veletrh, výstava
Země určení
Jihočeský kraj Jihočeský kraj
Místo konání
Centrum Univerzita Tábor, Vančurova 2904, Tábor
Oblasti podnikání
Další akce v kategoriích

Veletrh je určen pro každého, kdo právě hledá nové zaměstnání, brigádu či praxi – lidé z úřadu práce, široká veřejnost, ale i žáci a studenti posledních ročníků škol.

Návštěvníci veletrhu mají jedinečnou příležitost získat v jeden den a na jednom místě aktuální informace o možnostech uplatnění svých vědomostí a schopností u místních firem. Získají přehled o volných pracovních místech, ale také o dalších možnostech spolupráce s místními zaměstnavateli formou brigád, praxí, ročníkových a diplomových prací.

Cíl:

  • Prozkoumáte aktuální situaci na trhu práce – poznáte se s desítkami zaměstnavatelů z různých oborů a zjistíte, co vám mohou nabídnout a koho teď hledají.
  • Získáte kontakty na zajímavé firmy – se zaměstnavateli se setkáte tváří v tvář a získáte kontakty. Jestliže si s firmou neplácnete hned, může se vám kontakt na firmu hodit v budoucnu.
  • Konzultace s odborníkem zdarma – potřebujete poradit jak si najít nebo změnit práci? V rámci veletrhu máte možnost zkonzultovat svůj životopis či motivační dopis a poradit se, kde a jak najít tu nejlepší pracovní nabídku.

Informace:

  • Pro všechny zájemce je vstup na veletrh zdarma a bez předchozí registrace.
  • Nezapomeňte si s sebou vzít životopis, který využijete při nezávazném pohovoru se zástupci firem.​
  • Další informace

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
Noháčová Martina / nohacova@jhk.cz / +420 724 613 945

Doporučujeme