For Arch 2019

Ve dnech od 17. do 21. září 2019 se v Praze uskuteční 30. mezinárodní stavební veletrh.

Datum konání
17.09.2019 - 21.09.2019
Typ akce
Veletrh, výstava
Místo konání
Praha 9, Beranových 667
Další akce v kategoriíchFor Arch je stavební veletrh s nejdelší tradicí v ČR představuje pro české i zahraniční vystavovatele výbornou příležitost pro prezentaci svých služeb a výrobků v mezinárodní konkurenci. Na minulém ročníku se prezentovaly firmy, které dříve vystavovaly, ale v posledních letech kvůli obavám z ekonomické krize na veletrhu chyběly. Výrobci a dodavatelé ze stavebního oboru cítí po útlumu v posledních letech příležitost získat nové zakázky a prezentovat své služby přímo potenciálním zákazníkům.

Veletrh každoročně přináší prezentace novinek z mnoha oborů spojených se stavebnictvím, své zastoupení na veletrhu mají přední výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím. Mezi novinky patřila okna, stínicí technika, vrata, ploty a brány, které opět veletrh obohatily svými nápaditými i nevšedními expozicemi.

Jedná se o specializovaný odborný veletrh zaměřený především na kontraktační jednání s tuzemskými a zahraničními vystavovateli, výrobci a obchodníky.

Oborové členění: 

  • Stavební prvky a materiály
  • Elektrotechnika a zabezpečení
  • Vytápění
  • Dřevostavby
  • Bazény, sauna & spa

Detailní informace naleznete na webových stránkách veletrhu.

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ chvojka@abf.cz / +420 225 291 120

Doporučujeme