For Pasiv 2020

Místo konání:
Praha 9, Beranových 667 Česká republika
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
06. 02. 2020 - 08. 02. 2020

Ve dnech od 6. do 8. února 2020 proběhne v Praze 8. veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb.8. ročník veletrhu bude opět zastoupen prestižními firmami z oboru, podpořen širokou mediální kampaní, záštitami a odbornými partnery.

Určení:

Veletrh je určen všem specialistům, odborníkům a těm, kteří se zajímají o nízkoenergetické, pasivní a nulové domy, ať už jsou to mladí perspektivní lidé, kteří řeší úspory energie v novém bydlení či starší generace, která si chce dopřát ještě dostatek výhod a pohodlí svého stávajícího domova.

Své uplatnění zde najde každá firma, která se věnuje projektovému a rozpočtovému oboru, výstavbě a rekonstrukcím, dodávce stavebních materiálů a technického vybavení budov, diagnostice, auditům, financování či poradenství.

Veletrh For Pasiv nabídne i pro poučeného laika velmi atraktivní doprovodný program. Každodenní program bude doplněn opět o Poradenské centrum, které propojí návštěvníka přímo s odborníkem v požadovaném oboru. Program proběhne ve spolupráci s Centrem pasivního domu, Státním fondem životního prostředí ČR a dalších partnerů.

Veletrh proběhne v jedinečném souběhu společně s veletrhem For Wood, který je zaměřen na dřevěné stavby a konstrukce, s veletrhem For Therm, kde najdou uplatnění firmy z oboru krbů, kamen a kotlů a dále s veletrhy pořádanými společností Střechy Praha, s. r. o.

Díky tomuto zaměření veletrhů obsáhne souběh obor stavění a rekonstrukce standardních, nízkoenergetických, pasivních či nulových staveb do A do Z.

Oborové členění:

  • Architektura, projekce, výpočty a softwary, urbanismu
  • Výstavba nových a snižování energetické náročnosti stávajících budov
  • Materiály pro stavbu
  • Technické zařízení budov
  • Diagnostika, měření, audity
  • Legislativa, programy podpory a dotací, financování


Kontaktní informace

+420 225 291 118Pravidelné novinky e-mailem