For Therm 2020

Místo konání:
Praha 9, Beranových 667 Česká republika
Typ akce:
Veletrh, výstava
Datum konání:
06. 02. 2020 - 08. 02. 2020

Ve dnech od 6. do 8. února 2020 proběhne v Praze 8. ročník veletrhu kamen, krbů a kotlů.Veletrh se zaměří především na koncového zákazníka. Stane se tak jednou z největších jarních akcí v oblasti vytápění, doplní tak veletrh For Pasiv, který je zaměřen mimo jiné i na alternativní zdroje energie a vzduchotechniku. Návštěvník si tak přijde na kompletní nabídku z oblasti vytápění a nízkoenergetického bydlení.

Krby, kamna i kotle mají své místo v dotačních titulech, ale také úzce souvisejí s novými trendy stavebnictví zaměřující se na technologie vytápění ekologickým palivem, které dodržují přísné evropské emisní normy. Návštěvníky tak čeká řada novinek a široká nabídka od prestižních výrobců, dovozců a prodejců.

For Therm v rámci doprovodných programů nabídne návštěvníkům z řad laiků klíčové informace ve formě přednášek a seminářů z oblasti vytápění tuhými palivy a biomasou.

Veletrh proběhne v jedinečném souběhu společně s veletrhy For Wood, který je zaměřen na dřevěné stavby a konstrukce a For Pasiv veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb.

Oborové členění:

  • kotle
  • kamna, krby, krbové vložky
  • příslušenství krbů a kamen
  • služby


Kontaktní informace

+420 225 291 102Pravidelné novinky e-mailem