For Wood 2020

13. ročník veletrhu zaměřeného na dřevěné stavby, konstrukce a materiály, bude zastoupen prestižními firmami z oboru, podpořen širokou mediální kampaní, záštitami a odbornými partnery.

Datum konání
06.02.2020 - 08.02.2020
Typ akce
Veletrh, výstava
Místo konání
Praha 9, Beranových 667
Další akce v kategoriích

Ve dnech od 6. do 8. února 2020 proběhne v Praze 13. veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů.Veletrh je zaměřený na využití dřeva ve stavebnictví a reaguje na rostoucí poptávku veřejnosti po stavění ze dřeva. Představí technologické inovace a moderní materiály umožňující navrhovat náročné konstrukce a konstrukční prvky dřevěných staveb. Dává obrovské možnosti investorům, kteří se chtějí osobně setkat se zastoupením jednotlivých firem a dozvědět se tak obsáhlé a důležité informace o konkrétních produktech a technických novinkách. Osobní setkání je důležitým aspektem v budoucím rozhodování.

Své uplatnění zde najde každá firma, která se věnuje dřevěným stavbám, konstrukcím a materiálům, základům a opláštění pro dřevostavby, strojům, nástrojům a nářadí pro výrobu a montáž dřevěných konstrukcí a výrobků. Pokud hledáte místo na setkání s vašimi obchodními partnery, architekty a zákazníky, tak právě tento veletrh je pro to jedinečnou příležitostí.

Jak správně navrhnout funkční dřevěnou budovu, jak vybrat ten nejlepší materiál z dostupné škály na trhu a jaké technologie lze pro zhotovení dřevostaveb použít? Jaké jsou výhody či nevýhody dřevostaveb a jakého dodavatele zvolit pro stavbu vysněného domu? Na tyto a další otázky týkající se stavby dřevěných budov nabízí veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů For Wood.

Veletrh nabídne to nejlepší z trendů dřevěných staveb a proběhne společně s 8. ročníkem veletrhu For Pasiv, který je zaměřen na nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby, s veletrhem For Therm, kde najdou uplatnění firmy z oboru krbů, kamen a kotlů, a dále s veletrhy pořádanými společností Střechy Praha, s. r. o.

Součástí souběhu veletrhů bude i postupové kolo velmi oblíbené Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO.

Oborové členění:

  • dřevěné stavby
  • dřevěné konstrukce
  • materiály pro dřevostavby a konstrukce
  • základy a opláštění pro dřevostavby
  • stroje a zařízení
  • nářadí a nástroje
  • software pro dřevěné stavby a konstrukce
  • služby a vzdělávání
  • odborná média

Kontaktní informace

Pořadatel/gestor
/ kosmak@abf.cz / +420 225 291 195

Doporučujeme